O firmie

 

Szanowni Państwo,

Serdecznie witamy na naszej stronie internetowej Hurtownii Zabawek Bumix BIS Sp. z o.o. W naszej ofercie znają Państwo ponad 6 tysięcy artykułów, między innymi:
- zabawki dla chłopców: pojazdy, rowerki, modele do składania, klocki
- zabawki dla dziewczynek: lalki, pluszaki, przytulanki, akcesoria dla lalek
- zabawki dla najmłodszych: grzechotki gryzaczki
- zabawki edykacyjne, gry planszowe, puzzle
- artykuły sportowe: piłki, rolki, deskorolki
itp.

Sprzedajemy zabawki i artykuły sportowe z krajów Dalekiego Wschodu oraz jesteśmy ich dystrybutorem do hurtowych odbiorców na terenie całego kraju.

 

 

 

 

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zapracować na zaufanie nabywców i odbiorców, dla których jesteśmy wiarygodnym partnerem.

Największą wartością jest jednak dla nas przychylność i uśmiech najmłodszych. Nasza firma słynie z solidności i terminowych dostaw.

 

 

 

Z naszą firmą uśmiech dziecka staje się pełniejszy:)

 

 

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Z chęcią rozpoczniemy współpracę z zainteresowanymi naszą działalnością firmami, tak dostawcami jak i odbiorcami.

Szanowni Państwo,

Serdecznie witamy na naszej stronie internetowej. Hurtownia Bumix zajmuje się sprzedażą zabawek, artykułów szkolnych i sportowych z krajów Dalekiego Wschodu oraz ich dystrybucją do hurtowych odbiorców na terenie całego kraju.


Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zapracować na zaufanie nabywców i odbiorców, dla których jesteśmy wiarygodnymi partnerami. Największą wartością jest jednak dla nas przychylność i uśmiech najmłodszych. Nasza firma słynie z solidności i szybkich dostaw.


Z naszą firmą uśmiech dziecka staje się pełniejszy.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Z chęcią rozpoczniemy współpracę z zainteresowanymi naszą działalnością firmami, tak dostawcami, jak i odbiorcami.

 

 

 

 

 

Dziękujemy Państwu za okazane zainteresownaie i zapoznanie się z naszą ofertą 
zapraszamy na zakupy :)